exo logo

Floorbalový turnaj - finále DELFÁCI vz. DOBRENO 9.4.2016

9. apríla sa odohrali posledné zápasy  levickej floorbalovej ligy 2015/2016. Kto dnes neprišiel povzbudzovať, môže ľutovať. Radosť, nervozita, krásne brankárske zákroky a strelecké výkony - to všetko ste dnes mohli vidieť.
Fanúšikovia DELFÁKOV sa nezapreli a vytvorili úžasnú atmosféru, ktorá hnala našich floorbalistov až do víťazstva.

Finále sa hralo na dva víťazné zápasy. Prvý finálový zápas medzi DELFÁKMI a DOBRE NO sa skončil 10:5 v prospech Delfákov. Prvá minúta však naznačovala iný scenár, kedže  museli DELFÁCI doťahovať stratu jedného gólu, no vďaka šikovným strelcom a úžasnému brankárovi tento zápas vyhrali.

Do druhého zápasu nastupovali hráči už unavení, no o to viac odhodlaní zvíťaziť. Prvý gól padol z hokejok DELFÁKOV. Hoci prvá tretina skončila v prospech DELFÁKOV 2:0,  ešte netušili, že sa v tej druhej sa ešte viac zapotia. Bohužial, prehrali 2:4 (po druhej tretine stav 4:4). Tak ako sa na finálový zápas patrí, posledná tretina bola veľmi napínavá. V momente, keď rozhodca odpískal oslabenie pre DELFÁKOV, začali sa písať posledné minúty zápasu. Oslabenie bravúrne ustáli, a dokonca 15 sekúnd pre koncom pridali aj ďalší gól.
Konečný stav zápasu 7:4.

Stav na zápasy: 2 (DELFÁCI): 0 (DOBRE NO)

Viac sa o  našich majstroch môžete dočítať  na lfl.sk  alebo  leviceonline.sk!!!