exo logo

KALĆETOVÝ TURNAJ

0.ročník ženského amatérskeho kalčetového turnaja 

 
                                                           
20.2.2016 sa uskutočnil prvý ženský turnaj v stolnom futbale! Atmosféra bola priateľská, no zápasy neúprosné.
Na začiatku organizátori turnaja - Janka a Táňa, vysvetlili základné pravidlá (prebraté od Medzinárodnej federácie stolného futbalu ITSF v skrátenej verzií).  Rozpis zápasov určil prvé súťažné kolá, ktoré úspešne odštartovali tento športový turnaj. 

V základnej časti každý tím odohral dva zápasy so svojimi súpermi, a tak sa snažil získať čo najviac bodov, dôležitých pre postup. 

1. postupujúcim tímom sa stal tím  Mačky, ktorý v PLAY OFF odohral zápasy o postup do finále so 4.postupujúcím tímom Dva rezne. Viťazom a prvým postupujúcim tímom do finále sa stal práve tím Mačky.
 O postup do finále sa pobili aj 2.postupujúci Slnko tím a 3.postupujúci WW tím. Víťazom a druhým postupujúcim sa stal Slnko tím.
Ako prvé sa odohralo semifinále medzi tímom Dva rezne a Slnko tím, a so stavom 2:0 sa stal víťazom práve tím z Nitry - Slnko tím. 

Finále medzi tímom Mačky a tímom WW sa hralo taktiež na dva víťazné zápasy. Nechýbali pekné góly i brankárske zákroky, no stav 2:0 predurčil jednoznačné víťastvo v prospech tímu Mačky. 

Gratulujeme. 

Víťazi:
1. miesto: tím Mačky 
2. miesto: tím WW (Wild woman)
3.miesto : tím SLNKO TÍM
4.miesto : tím Dva rezne
5. miesto: tím Bomberos


Pravidlá a fotografie (viď nižšie):


Foto galéria


Komentáre :0

Pridať komentár »

Pridať komentár

  • Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť. Prihlásiť sa TU