exo logo

Lezecká stena

Umelá lezecká stena je umiestnená na terase  Kontakt - Mládežníckeho centra (vo vonkajšej časti kaviarne), na Kasárenskej ulici 6, Levice (oproti bývalým kasárňam). Bola postavená v roku 2005 českou firmou Pilka-Kameny. Je 10,5m vysoká a široká 5m, s rôznymi obtiažnosťami lezeckých trás, pričom na lezeckej stene môžu liezť maximálne naraz dvaja lezci.

Pre lezcov je zabezpečený vyškolený inštruktor, ako aj lezecký materiál : lano, karabíny, lezecký úväz, magnézium (lezecké topánky kvôli hygienickým opatreniam nepožičiavame). 

Každý lezec  svojím podpisom (v prípade do 18 rokov - podpis zákonného zástupcu) potvrdzuje, že bol oboznámený s Prevádzkovým poriadok lezeckej steny (viď nižšie) a zaväzuje sa ho dodržiavať. 


Pre objednanie sa alebo informácie volajte 0
907 079 142


OTVÁRACIE HODINY   

Lezecká sezóna 2019 je otvorená! 
           

PO

zatvorené (servisný deň)

UT - PIA

16:00 – 19:00

SO - NE

dohodou (je potrebné sa objednať minimálne 48 hodín vopred!)

PREVÁDZKOVÝ PORIADOK 
4a._Prevádzkový_poriadok_lezeckej_steny_2019.PDF (klikni pre nahliadnutie)DOKUMENTY
(kliknite na dokument, ktorý chcete stiahnuť) 


ČLENSKÉ POPLATKY
CENNÍK od 2019.pdf

Naše odporúčanie
Pri lezení je veľmi dôležitá a potrebná PEVNÁ OBUV(napr. šnurovacie botasky) - je zakázané liezť naboso alebo len v šľapkách či "kroskách". NÁŠ TIP: ako veľmi vhodná obuv okrem špeciálne určenej lezeckej obuvi je futbalová obuv ("kopačky"), ktorým stačí odrezať zospodku štuple:).  Okrem toho odporúčame aj pohodlné oblečenie (napr. tepláky a tričko). V prípade dlhších vlasov je potrebné vlasy zviazať do gumičky a kvôli bezpečnosti lezca je potrebné dať dole  všetky retiazky, náramky, PRSTENE či dlhé náušnice!Viac foto a aktuálnych informácií na fb_delf,o.z.

Foto galéria


Komentáre :0

Pridať komentár »

Pridať komentár

  • Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť. Prihlásiť sa TU