exo logo

Lezecký maratón DELFATÓN : "Spoločne na Gerlachovský šítit" 15.9.2017


Lezecký maratón DELFATÓN 2017
"Spoločne na Gerlachovský štít" 
II. ročník 

15.9.2017


 Tento rok sa uskutočnil 2.ročník lezeckého maratónu DELFATÓN s názvom: "Spoločne na Gerlachovský štít". 
Spoločným cieľom bolo nepretržité 4-hodinové lezenie. 
Toto podujatie bolo určené pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov i profesionálov.
Cieľ sme naplnili a spoločne sme naliezli viac ako 2 630 metrov, čím sme zdolali a pokorili náš Gerlachovský štít. 
Všetkým zúčastneným ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalšie podujatia :)

Fotky z lezeckého maratónu na našom facebook-u. :)Ako to v tento deň vyzeralo? :)

Čas: registrácia a lezenie prebiehala od 15:00 do 19:00, následne prebehlo vyhodnotenie a odovzdanie tombolových cien, každý účastník získal peknú ceny, okrem toho sme losovali aj o hlavnú cenu - permanentku na rok 2018 (výhercovi gratlujeme :) )

Miesto:
umelá lezecká stena, Mládežnícke centrum Kontakt, Kasárenská 6, Levice


Pravidlá lezeckého maratónu: spoločne chceme prekonať 4 hodiny nepretržitého lezenia na umelej lezeckej stene a prekonať tak minuloročný rekord. Do maratónu sa môže zapojiť ktokoľvek (vekovo i skúsenostne neobmedzené - ak však nemáš 18 rokov, je potrebné prísť so svojím zákonným zástupcom alebo doniesť vyplnené dokumenty, ktoré nájdeš tu).  Lezci sa v lezení budú striedať podľa poradia v akom prišli. Nie je preto potrebné prísť na 15tu hodinu, môžete chodiť kedykoľvek. Budeme však radi, ak s nami budete čo najdlhšie. Súťaž vyvrcholí tombolou, kde môžeš získať permanentku na rok 2018! Ďakujeme sponzorom a podporovateľom lezeckého maratónu:Lezecký maratón sa uskutočňuje v rámci projektu "Spoločne za jedno lano". Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nitrianskej komunitnej nadácie zo zdrojov firmy Giesecke  &Devrient. ĎAKUJEME! 
Lezecký maratón je súčasťou projektu "Lezieš, leziem, lezieme". Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE. ĎAKUJEME! 

Dôležitým partnerom a podporovateľom je aj Mládežnícke centrum KONTAKT, ktorý nám vytvára priestor pre realizáciu podobných aktivít. Kontakt venoval do maratónu aj super ceny! :) ĎAKUJEME! Foto galéria


Komentáre :0

Pridať komentár »

Pridať komentár

  • Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť. Prihlásiť sa TU